Logic Trail

Персональний моніторинг

Ви шукаєте інструмент для контролю та оптимізації роботи мобільних співробітників? Додаток WiaTag для мобільних пристроїв призначений для ефективного управління мобільним персоналом за рахунок точного визначення і аналізу швидкості і детальної історії пересування об’єкта.

Області застосування

Безпека

Медицина

ЖКГ

Кур'єрські служби

Туризм

Сфера послуг

Функціональні можливості WiaTag

Актуальні дані

Переглядайте ключові параметри на головному екрані для економії часу. Інформація автоматично оновлюється на підставі останніх повідомлень від об'єкта.

Дані від співробітників

Співробітники можуть посилати фото, SOS-повідомлення або дані про місцезнаходження. Будьте в курсі, якщо їм буде потрібна допомога або додаткова інформація.

Режими користувача

Вибір попередньо режиму користувача (Актив/Стандарт/Лайт) або створення власного (Довільний).

Статуси користувача

Адаптуйте додаток до потреб бізнесу. Створюйте потрібні статуси, отримуйте повідомлення з користувацькими параметрами, щоб знати, що відбувається на виїзді.

Економія заряду батареї

Перемикайте призначені для користувача режими для контролю витрат батареї. Режим енергозбереження дозволяє пристроям працювати довше.

Використання QR-кодів

Надайте співробітникам можливість авторизації через QR-код. Нехай вони сканують QR-код в певних місцях або обставинах (наприклад, в кінці маршруту).

Дистанційне управління

Надсилайте запит на знімок камерою або зупинку роботи, а також віддалено міняйте налаштування для управління співробітниками.

Спілкування з співробітниками

Надсилайте та отримуйте різні типи повідомлень від працівників для ефективної щоденної комунікації.

Заповніть заявку для
початку роботи з нами